Hotline 777 344 136
Online podpora

Ordis Eshop

Cena

JAK VYPOČTEME CENU SOFIXU

Cena SOFIXU se odvíjí od toho, jak velká firma jste, kolik uživatelů bude s programem pracovat, kolik skladů vedete a především, které moduly a agendy budete chtít využívat.
Cena začíná na 90.000,- pro malou firmu s omezenou implementací a končí v řádu statisíců pro velké firmy s rozsáhlou implementací (importy dat, přizpůsobení funkcí na míru apod.).

Kontaktujte nás na čísle +420 608 207 091 a dohodněte si nezávaznou bezplatnou prezentaci SOFIXU od našeho obchodního zástupce. Ten vám po prezentaci vystaví přesnou cenovou nabídku.

Produktové řady

Informační systém Sofix je nabízen ve třech samostatných produktových řadách, které se liší zejména maximálním počtem uživatelských licencí a evidovaných skladů. Zaměřujeme se na firmy od 5 do 1000 zaměstnanců a tomu odpovídají i naše produktové řady X1, X2 a X3.
X1 je vhodná pro menší firmy, které chtějí systém, jaký používají velké firmy, ale nemohou za něj utratit statisíce. Verze X2 je zaměřena na středně velké firmy a verze X3 na velké firmy, které požadují rozsáhlé úpravy systému na míru.

produktova_rada

Nezávazná bezplatná prezentace informačního systému

Naši obchodníci za Vámi rádi přijedou, aby vám SOFIX představili. Stačí, když nám zavoláte na 608 207 091 a dohodnete si termín.